HEDEF EN MÜŞTERİ ODAKLI ŞİRKET OLMAK

Evim.net Logo

Ali Özen / Evim.net CEO’su

 

Türkiye’nin ev ürünleri satışı yapan en büyük e-ticaret sitesiyiz. 2011 yılının Ocak ayında kurulduk. Üyelerimiz, mobilyadan mutfak gereçlerine, mumdan kilime, dekoratif süslerden elektronik ev eşyalarına kadar evlerinde keyifle kullanabilecekleri binlerce ürünü sitemizde bulabiliyorlar. Yüzde 90’a varan indirimler sunuyoruz. Türkiye’nin önde gelen markalarının ürünlerine sitemizden ulaşılabiliyor. Kullanıcı odaklı, müşteri memnuniyetine büyük önem veren bir yapımız var. Sitemizin, üyelerimizin memnuniyeti ve sevdikleri özellikler, ürünler doğrultusunda sürekli geliştiğini söyleyebiliriz.

 

Sitemizdeki “Neler Oluyor?” bölümünde, üyelerimizin satın aldığı, beğendiği, arkadaşlarına tavsiye ettiği ve paylaştığı ürünler anlık olarak takip edilebiliyor. Üyelerimiz, sitede beğendikleri ürünleri favorilerine ekleyerek, diğer üyelere tercihleriyle yol gösterebiliyorlar.

 

Kurulduğumuz ilk günden bu yana hızlı büyümemizi sürdürüyoruz. 2013 yılında 212, EBRD ve Simile Venture Partners’dan toplamda 5 milyon Dolar civarında yatırım aldık. Aldığımız yatırımla hedeflerimizi yükselttik. 2015 yılında ciromuzun 100 milyon TL’yi geçmesi üzerine tüm stratejimizi kurduk. Türkiye’nin en müşteri odaklı şirketi olmayı hedefliyoruz.

 

 

Evim.net Seo

HIZ VE ULAŞILABİLİRLİK E-TİCARETE İLGİYİ ARTTIRIYOR

Günümüzde birçok kişi yoğun iş hayatı içerisinde alışverişini hızlı bir şekilde yapmak, aradığı ürüne bilgisayar başından ulaşmak istiyor. Bu aşamada online alışveriş devreye giriyor ve kullanıcılara birçok kolaylık sağlıyor. Bu nedenledir ki günümüzde online alışverişe olan ilgi sürekli olarak artmaya devam ediyor. Her geçen gün daha çok kişi alışverişleri için interneti tercih ediyor ve faydalarını keşfediyor. Dolayısıyla müşteri ilgisinin olumlu yönde ilerlediğini, gelişen teknoloji ve imkanlar doğrultusunda sürekli olarak artmaya devam edeceğini öngördüğümüzü söyleyebiliriz.

 

 

ONLİNE ALIŞVERİŞTE GÜVENLİK SORUNLARI AŞILDI

 

İnternetten alışverişin güvenliği konusunda son yıllarda önemli gelişmeler yaşandı. Bu konuda büyük ilerlemelerin kaydedildiğini, ödeme sistemlerinde yaşanan gelişmeler, tüketicilerin bilinçlenmesi, güvenlikle ilgili ikazları dikkate almalarıyla güvenlik sorununun da aşıldığını söyleyebiliriz.

 

Sitemizden kullanıcılarımız gönül rahatlığıyla alışveriş yapıyorlar. Evim.net’ten yapılan tüm alışverişlerde yüksek güvenlik standartları geçerli. SSL Güvenlik Sertifikası, McAfee Secure/PCI Compliance ve 3D Secure servisleri sayesinde kullanıcılarımıza güvenli bir alışveriş deneyimi sunuyoruz.

 

 

GELECEĞİN KAZANANLARI MOBİL TEKNOLOJİYİ PLANLAYABİLEN MARKALAR OLACAK

 

Günümüzde tercih edilirliği hızla artan mobil ticaretin gittikçe daha fazla kişi tarafından kullanılacağını söyleyebiliriz. Artık tüketiciler, istedikleri her an ve her yerde mobil cihazları ile alışveriş yapmayı ve markalara ulaşmayı tercih ediyorlar. Bu doğrultuda, mobil dünyayı doğru bir şekilde, iyi bir planlama ve stratejiyle kullanan markaların başarıyı yakalayabileceklerini söyleyebiliriz.